Vážení zákazníci, i přes vzniklou situaci nadále fungujeme,ale máme omezenou pracovní dobu a to takto: na pobočce Bílý dům jsme pro vás k dispozici každý všední den od 8 do 14 hodin, na pobočce Běhounská od 9 do 15 hodin, soboty budou zavřené. Toto omezení bude trvat do odvolání. Chtěli bychom poprosit klienty, kteří jsou k nám objednáni na vyšetření zraku, kontrolu kontaktních čoček, aplikaci kontaktních čoček, a patří do skupiny osob, které se v posledních 14 dnech zdržovaly ve státu s vysokým rizikem výskytu COVID-19 nebo sdílejí společnou domácnost s takovou osobou, aby se telefonicky přeobjednali na pozdější termín. Děkujeme za pochopení.

Únor – měsíc pro váš zrak

V únoru na vás v Optice Richter čekají opravdu skvělé akce. Týden měření zraku zdarma, servisní dny a také výhodná akce 1+1 na nové kontaktní čočky ACUVUE OASYS with Transitions.

Měření zraku zdarma

V týdnu od 10. do 14. února jsme si pro Vás na pobočce v Bílém domě připravili měření zraku zdarma. A nejen to, navíc obdržíte také dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup brýlí v naší optice. Neváhejte a rezervujte si termín hned teď, kapacita naší vyšetřovny je omezená.

Servisní dny pro vaše brýle

Ke konci února na vás čekají oblíbené servisní dny pro vaše brýle. Vyčistíme je, vyměníme sedla, srovnáme obroučky, nahradíme unavené šroubky. Tak se nezapomeňte ve dnech od 17. do 29. února stavit do Optiky Richter.

Novinka ACUVUE OASYS with Transitions v akci 1+1 zdarma

ACUVUE® OASYS with Transitions™ jsou kontaktní čočky, které inteligentně reagují na světlo. Tyto čočky se snadno přizpůsobí intenzitě světla dopadajícího do oka, filtrují jeho modrou složku a zároveň blokují UV záření.

V únoru pro vás máme akci 1+1 balení zdarma. Navíc první aplikace čoček máte jen za 300 korun (aplikaci je nutné si objednat přes náš rezervační systém).


Přihlásit se k odběru newsletterů

Dostávejte každý měsíc informace o aktuálních akcích!