Vánoce v optice a dárky pro vás

Jaké mohou být Vánoce v optice? Nudné, sterilní… Ale kdeže! Co byste řekli na to, kdybyste při vyšetření zraku nebo při výběru vánočního dárku v optice mohli popíjet voňavý punč? U nás je to každoroční tradice. A naši zákazníci ji milují stejně jako my.

Od 1. prosince až do Vánoc podáváme vánoční punč na všech našich pobočkách. Tak se stavte zahřát a možná vás zaujme jedna z našich dalších akcí, které jsme si na prosinec připravili.

 

Dárkové poukázky se slevou 10 % a s poukazem na vyšetření zraku zdarma

Darujte například poukaz v hodnotě 1000 Kč a zaplatíte za něj jen 900 Kč. Vaši blízcí tak za poukaz dostanou vyšší hodnotu, než jste za něj zaplatili.

A na co všechno je možné poukaz využít? Dioptrické brýle, sluneční brýle, kontaktní čočky, profesionální vyšetření zraku, veškeré příslušenství, opravu a vyčištění brýlí… Jednoduše na všechno, co vás při slově optika napadne. Vše potřebné se o dárkových poukazech dozvíte ZDE.

Dárek i k nákupu brýlí

Ať už chcete nové brýle pro sebe, nebo jako dárek, do konce roku od nás ke každým zakoupeným brýlím dostanete čistič a hadřík z mikrovlákna zdarma. A to se hodí opravdu vždy. :)

Ani nositelé čoček neodejdou s prázdnou. Do konce roku totiž platí akce 1+1 zdarma na jednodenní čočky Acuvue Oasys with Hydraluxe.

A aby toho nebylo málo, stále můžete získat multifokální brýlové čočky s garancí vrácení peněz. Pokud o nich byť jen trochu uvažujete, tato akce vám může dodat jistotu. V případě, že vám „multifokály“ nebudou sedět, dostanete své peníze zpět. Více o akci si přečtěte ZDE.

Šťastné a veselé!

Oslovila vás některá z našich předvánočních akcí? Výborně! Tak to se na vás budeme těšit přímo v jedné z našich optik a popřejeme vám krásné svátky osobně.

A pokud se už do Vánoc neuvidíme, celý tým Optiky Richter vám přeje šťastné a veselé!


Přihlásit se k odběru newsletterů

Dostávejte každý měsíc informace o aktuálních akcích!