Kouzelné brýle k obrazovkám

Trávíte hodně času u počítače nebo mobilu? Nadělte si pod stromeček malé kouzlo – nedioptrické brýle, které vám pomohou od únavy a bolesti hlavy a očí.

https://www.optika-richter.cz/newslettery/fashion-fridays-tentokrat-na-podzim/ 

Pro koho jsou brýle vhodné

Pro všechny, kteří pracují na počítači nebo tráví více hodin denně u mobilu či tabletu. Nezaleží, jestli brýle jinak nosíte nebo ne – brýle nabízíme v nedioptrické variantě.

Jak to funguje

Speciální povrchová úprava Solitaire® Protect Balance 2 od firmy Rodenstock filtruje modré záření, které vyzařuje většina elektronických obrazovek. Toho záření ovlivňuje nás denní rytmus a pokud jsme vystaveni větší dávce, může se dostavit únava, problémy s nespavostí a bolesti očí či hlavy. 

Více o  modrém záření a povrchové úpravě Protect Balance 2 se dozvíte v našem článku.

Brýle musí dobře sedět

Možná jste zaznamenali, že "brýle k počítači" nabízí dnes řada značek a můžete si je pořídít i po internetu jako hotový produkt. Před tímto řešením bychom vás chtěli varovat. Všechny optické pomůcky by vždy měly být upraveny na míru svému uživateli tak, aby přinášely maximální účinek. Brýlové čočky je třeba správně vycentrovat a brýle celkově upravit tvaru obličeje jejich majitele. My v Optice Richter vám nabízíme řešení – brýle k elektronickým obrazovkám na míru.

Potěšte dárkem, který slouží

Pořiďte si nyní brýle k počítači pro sebe nebo své blízké jako příjemné překvapení pod stromečkem. Darujete tak kouzelný dárek, který potěší a bude sloužit každý den. 

Navíc nikam nemusíte, vše vyřídite z pohodlí domova díky online dárkovým poukazům. Na základě poukazu si potom vy nebo obdarovaný vybete brýle, které budou opravdu sedět.

Brýle nabízíme v několika variantách

Připravili jsme pro vás čtyři krásné modely, které sednou všem. V nabídce máme dva modely s plastovými obrubami za 1 500 Kč a dva luxusní modely s kovovou obrubou za 2 500 Kč. 

 

Čočky s touto úpravou vám ale můžeme vsadit do jakékoli brýlové obruby, kterou si u nás vybere. Na základě měření zraku pro vás vytvoříme brýle přesně na míru. Tato povrchová úprava je samozřejmě velmi vhodná také pro brýle dioptrické. Vyberete-li si vy nebo obdarovaný brýle, které budou drazší než na jakou částu je vystaven poukaz, jednoduše vyší poukazu odečteme z finální částky. 

 

https://www.optika-richter.cz/newslettery/fashion-fridays-tentokrat-na-podzim/

 


Přihlásit se k odběru newsletterů

Dostávejte každý měsíc informace o aktuálních akcích!