My máme stále otevřeno :-) a těšíme se na vás. Jen čtvrtky budou na Běhounské otevřeny pouze do 18 hodin do odvolání. Děkujeme za pochopení.

Kontaktní čočky – léto bez starostí!

Kontaktní čočky vám zajistí svobodný pohyb po celé léto. Využijte našich slev a pořiďte si kontaktní čočky výhodně.

Vedro, že brýle kloužou až ke špičce nosu? To přece vůbec nemusí být podmínkou letošního léta. K tomu, abyste si těchto pár měsíců pohodlně užili včetně horka a veškerého sportování, však potřebujete jen jednu jedinou věc. Kontaktní čočky! Proto jsme určili červenec jako měsíc výhodných kontaktních čoček pro všechny. Kontaktní čočky vám na rozdíl od brýlí poskytují ostré vidění v celém zorném poli a absolutní svobodu pohybu.

Dovolená bez obrouček

Nemusíte zrovna skákat padákem, na koni přes překážky nebo jezdit na čtyřkolce po opuštěné pláži, kontaktní čočky vám zajistí svobodu i v mnohem běžnějších dovolenkových aktivitách. Už jen při badmintonu nebo zkoumání památek jistě oceníte, že nebudete muset prostředníčkem přidržovat brýle na nose. Zajímá vás, jak si vybrat ty správné kontaktní čočky? 

Vyzkoušejte jednodenní kontaktní čočky pro aktivní lidi Dailies Total od firmy Alcon. Jsou tak pohodlné, že je v oku skoro necítíte. Máte dioptrie na dálku i na blízko? Pak sáhněte po Dailies Total Multifocal. Při zakoupení 2  balení Dailes Total nebo Dailies Total Multifocal získáte jako dárek velkou plážovou osušku v praktickém vaku (a to do vyprodání zásob!)

Děti můžou bez omezení řádit

Co to znamená? Nebudete se muset bát o rozmáčknuté drahé brýle někde pod podrážkou vašeho nejdražšího mrněte. Bude-li mít kontaktní čočky, může klidně viset hlavou dolů ze stromu a brýle nespadnou!  A ještě si to užije třikrát tolik.

Nejen mladým lidem doporučujeme jednodenní kontaktní čočky s názvem 1 day Oasys. Při koupi 2 balení, dostanete šek v hodnotě 500 Kč na další balení.

 A i ti, co běžně neřádí, mohou sportovat

Pojďme si říct pár nesporných výhod kontaktních čoček při sportovních výkonech. Nejen, že by byla škoda, kdybyste na všechny ty zážitky špatně viděli, ale zároveň, kdybyste se kvůli brýlím museli nějak omezovat.

  • Kontaktní čočky vám poskytují ostré vidění v celém zorném poli, takže máte perfektní přehled o dění kolem vás, což je důležité například při kolektivních sportech.

  • Nechytají žádné odrazy světla, které by vás s brýlemi oslňovaly a rušily.

  • Neposkakují vám na nose nahoru a dolů při běhu nebo aerobiku.

  • Na rozdíl od brýlí nemusíte čočky stále nasazovat a sundávat, takže nehrozí jejich ztráta.

 

Speciální věrnostní program na kontaktní čočky

 

Využijte našeho výhodného věrnostního programu, který se týká kontaktních čoček Alcon a CooperVision! Pokud si zakoupíte 3 balení, dostanete 4. krabičku zdarma.

Nejste si jistí, které čočky jsou pro vás ty pravé? Přijďte se za námi poradit na jednu z našich poboček.

 

 

Užijte si léto!

 

 

 

 

 

 


Přihlásit se k odběru newsletterů

Dostávejte každý měsíc informace o aktuálních akcích!