Vážení zákazníci, i přes vzniklou situaci nadále fungujeme,ale máme omezenou pracovní dobu a to takto: na pobočce Bílý dům jsme pro vás k dispozici každý všední den od 8 do 14 hodin, na pobočce Běhounská od 9 do 15 hodin, soboty budou zavřené. Toto omezení bude trvat do odvolání. Chtěli bychom poprosit klienty, kteří jsou k nám objednáni na vyšetření zraku, kontrolu kontaktních čoček, aplikaci kontaktních čoček, a patří do skupiny osob, které se v posledních 14 dnech zdržovaly ve státu s vysokým rizikem výskytu COVID-19 nebo sdílejí společnou domácnost s takovou osobou, aby se telefonicky přeobjednali na pozdější termín. Děkujeme za pochopení.

Kontaktní čočky

Kontaktní čočky jsou skvělou alternativou korekce zraku. Je spousta činností, kde by mohly dioptrické brýle vadit. Příkladem může být sport. Mezi jejich největší výhody patří:

  • Mohou je mít i děti s astigmatismem.
  • Neomezují zorné pole.
  • Jsou velice pohodlné a snadno se s nimi manipuluje.

Nabízíme kontaktní čočky od známých, dlouholetých, světových výrobců, jako je například Alcon, Coopervision nebo Johnson & Johnson. Vaše děti naučíme s čočkami manipulovat (jak nasadit a vyjmout) v klidném a příjemném prostředí.

Před tím než se rozhodne vaše dítě pro kontaktní čočky, prodiskutujte tuto variantu s očním lékařem.

Příslušenství pro kontaktní čočky

Pro péči o kontaktní čočky nabízíme roztoky:

  • typu "all- in- one" - Opti-Free Pure Moist, Solo Care, Hy-Care;
  • typu peroxidového systému - AoSept with HG.

Pro pohodlné nošení kontaktních čoček vám můžeme nabídnout celou řadu lubrikačních kapek do očí: Systane, Comfort Drops,Refresh.

Dále nabízíme ozdobná pouzdra na uchovávání kontaktních čoček,cestovní pouzdra, kleštičky pro snadnou manipulaci.