Zaostřeno na řidiče – k novým brýlím dálniční známka zdarma

Blinkry blikají, stěrače stírají, brzdy brzdí? Ke každoročním technickým prohlídkám vozu nezapomeňte zařadit i pravidelné kontroly vašeho zraku. Testování zraku u skupiny řidičů spolu s Policí ČR a BESIP ukázalo, že celých 8 % řidičů by vůbec nemělo sednout za volant. Někteří z nich sice nosili brýle, neměli však správně změřené dioptrie. Jste si jistí, že k nim nepatříte?

Do ostrých zatáček doporučujeme vyrazit s ostrým zrakem. Všechny zodpovědné řidiče, kteří si u nás do 31. ledna nechají zhotovit nové brýle s čočkami B.I.G., proto odměníme roční dálniční známkou zdarma!

 

Stavte se k nám na vyšetření zraku pomocí unikátního DNEye® PRO značky Rodenstock, který komplexně zanalyzuje váš optický systém včetně nočního vidění. A pokud je to potřeba, umožní výrobu velmi přesných individualizovaných brýlových čoček B.I.G. Jde o jednu z nejmodernějších technologií, která umožňuje využít váš zrak na 100 %. 

 

V čem je B.I.G. technologie výjimečná?

Diagnostický scanner DNEye® je měřicí přístroj obsahující autorefraktometr, rohovkový topograf, keratometr a unikátní wavefront aberometr. Nejdříve změří délku oka a poté několik tisíc dalších bodů. Na základě těchto hodnot informační systém Rodenstock vypočítá přesný biometrický model a dokáže určit centrum ostrého vidění pro každé jednotlivé oko. 

 

Čočky B.I.G. vyrobené touto technologií umožňují až o 40 % ostřejší vidění – do blízka, do dálky, do střední oblasti a ve všech úhlech pohledu včetně periferních zón. Což za volantem ocení každý řidič.

 

Pro perfektní zrak za volantem

Zákazníci si u nás v optice často stěžují, že při snížených světelných podmínkách neradi řídí. Inteligentní brýlové čočky B.I.G. však umožňují kvalitnější vidění v noci či za zhoršených světelných podmínek, kdy musí oči rozeznávat lidské postavy či jiné objekty za slabého či nepřirozeného osvětlení. Zvyšují kvalitu života všech, kteří v noci pracují, řídí nebo se pravidelně potýkají se špatnými světelnými podmínkami. 

 

Zarezervujte si během ledna termín vyšetření v naší optice a ujistěte se, že je na váš zrak 100% spolehnutí.