Vážení zákazníci, v sobotu 2.10.2020 bude naše prodejna na Běhounské UZAVŘENA.

Vánoční Optika Richter

Přijďte si do Optiky Richter vypít výborný punč a vybrat vašim blízkým něco pod vánoční stromeček. K této příležitosti jsme připravili 4 speciální balíčky. A to není všechno!

        Tato akce už bohužel skončila. Jsou tu ale zbrusu nové, které vás možná zaujmou ještě víc. 

Sváteční nálada je na každém rohu – v obchodech slyšíte koledy, které si pak celý den pobrukujete a ve vzduchu je cítit vůně skořice a hřebíčku. Jinak tomu není ani u nás. Přijďte si s námi na obě pobočky dát vánoční punč a vybrat dárky pro vaše nejmilejší. Po ulicích pak bude o jednoho víc s úsměvem na tváři.

Kromě toho, že ke každé zakázce, dostanete navíc malé překvapení jako pozornost, připravili jsme pro vaše nejbližší speciální balíčky:

Dárek č. 1 – První pomoc vašim sklům

Obsahuje speciální čistič skel, praktický šroubováček a mikrovlákno. Najdete v něm všechno, co zachrání ostrý zrak v případě základních potíží.

Dárek č. 2 – Zima bez zamlžených brýlí

Kromě základního vybavení v podobě čističe, mikrovákna a šroubováčku jsou v tomto balíčku navíc ještě ubrousky Fog-free. Díky těm si ušetříte spoustu starostí se zamlženými brýlemi.

Dárek č. 3 – Vždy připraven

Tímto balíčkem uděláte radost někomu, kdo pravidelně mhouří oči při čtení menších textů (jak jsou například cenovky v obchodě). V jeho útrobách totiž najdete tzv. ‚třetí oko‘, což je malá lupa, která se vleze do každé peněženky. K čističi, mikrovláknu, šroubováčku a protizamlžovacím ubrouskům navíc ještě potěšíte originálním pouzdrem na brýle.

Dárek č. 4 – Pro čočkaře

Balíček obsahuje speciální sadu pomocníků v případě, že váš blízký nosí kontaktní čočky. Jistě ocení 300 ml roztoku, dotykové rukavice a designové cestovní pouzdro na kontaktní čočky.

Dárkový poukaz

Obdarovat vaše nejmilejší můžete také dárkovým poukazem, díky kterému si vyberou přesně to, co sami budou chtít. V tomto vánočním čase dostanete na každou poukázku slevu 10 %.