Vážení zákazníci, v sobotu 2.10.2020 bude naše prodejna na Běhounské UZAVŘENA.

Říjnový servis zdarma

I brýle musí občas do opravy. Při každodenním nošení se totiž leccos povolí, ušpiní či dokonce pokazí. Pokud máte pocit, že vaše brýle právě takovouto krizí prochází, je čas na to, přijít k nám. A jak vám můžeme pomoci?

        Tato akce už bohužel skončila. Jsou tu ale zbrusu nové, které vás možná zaujmou ještě víc. 

Dopřejte svým brýlím kvalitní servis zdarma!

Pro začátek vaše brýle kvalitně vyčistíme ultrazvukem a vyměníme jim sedla. Pak přichází na řadu kontrola a případné dotáhnutí či výměna šroubek a srovnání obrub. Kromě toho provedeme celkovou diagnostiku možných problémů a napravíme je.

A nejlepší část: v říjnu máte u nás veškeré servisní práce zcela zdarma!

Kde nás najdete?

Potřebujete zlepšit i zrak?

Delší dobu jste nebyli na prohlídce u očního lékaře? Máte pocit, že byste potřebovali proměřit zrak? A co tak zkusit něco nového? Místo klasického hádání písmenek máme pro vás připravenou zcela novou a zajímavou metodu diagnostiky. Její název je PASKAL 3D.

O co se jedná?

PASCAL 3D je revoluční metoda vyšetření zraku a měření refrakce. Obsahuje více než 60 zajímavých testů zraku, při kterých bude testován nejen váš zrak, ale také schopnost rozeznávat barvy, kontrasty či jiné aspekty. Nabízí přesnější a detailnější výsledky než klasické vyšetření a proto je velkým pozitivem pro moderní diagnosticu zraku.

PASCAL 3D funguje na principu polarizace, kdy vidíte, podobně jako v 3D kině, v průběhu vyšetření oddělené obrazy pro pravé a levé oko. Z rutinního vyšetření se tak stává téměř filmový zážitek.

Chcete to zkusit? Dejte si u nás vyšetřit zrak!