My máme stále otevřeno :-) a těšíme se na vás. Jen čtvrtky budou na Běhounské otevřeny pouze do 18 hodin do odvolání. Děkujeme za pochopení.

Řidiči, vidíte na to?

Počasí v tomto ročním období řidičům zrovna nepřeje. Přijďte si k nám změřit zrak novým skenerem DNEye. Váš známý dostane vyšetření zadarmo.

        Tato akce už bohužel skončila. Jsou tu ale zbrusu nové, které vás možná zaujmou ještě víc. 

Déšť, mlha, mráz, sníh nebo šero – to jsou všechno faktory, které útočí na naše oči v těchto dnech. Pokud navíc řídíte, tyto přírodní vlivy můžou naše zorné pole zhoršit až několikrát. K čemu by vám však byly oči na šťopkách, kdyby váš zrak nebyl úplně 100%? Tento měsíc jsme se rozhodli věnovat řidičům. Nejste jedním nebo jednou z nich?

 

Změříme vám zrak nejlepším přístrojem v Brně

Výborný zrak (ať už s pomocí dioptrických brýlí, kontaktních čoček či jiných pomocníků) by měl mít každý. A co teprve ti, kteří jsou dennodenně na silnicích. Před nedávnem jsme proto pořídili skener DNEye od firmy Rodenstock, který patří k nejnovějším a nejdokonalejším přístrojům na vyšetření očí vůbec. Zajímá vás, jak přesně funguje

Velmi přesně měří chyby vidění jak na blízko, tak na dálku i s ohledem na velikost vaší zornice. Díky DNEye budete vidět ostře jako nikdy před tím. A to i za šera.

Jednoho změříme a druhý půjde zdarma

Abychom do nového roku vykročili s radostí, máme pro vás akci 1 + 1 zdarma. V čem to vězí? Jste-li řidič, přijdete k nám na pobočku do Optiky Richter, my vám změříme zrak a popovídáme si o dalších nutných krocích. Dostanete pak kartičku, kterou můžete věnovat buď dalšímu řidiči, ale i někomu blízkému nebo příbuznému. Ten si pak od nás nechá vyšetřit zrak zcela zdarma.

Objednejte se online pomocí našeho formuláře, nebo se rovnou stavte na jednu z našich poboček.