My máme stále otevřeno :-) a těšíme se na vás. Jen čtvrtky budou na Běhounské otevřeny pouze do 18 hodin do odvolání. Děkujeme za pochopení.

Prožijte šťastné a veselé!

Vánoce jsou obdobím, kdy si na sebe celá rodina po roce udělá  čas a společně tráví sváteční chvíle tradicemi a rituály. V Optice Richter máme k rodinným tradicím opravdu blízko i proto, že nyní zažíváme už 2. generaci vedení naší firmy a už 26 let se svědomitě snažíme plnit přání našich zákazníků.  

 

Udělejte radost milým dárkem

Ač malé, jsou tyto dárky velmi zajímavou možností, jak potěšit své nejbližší. Chodí vaše babička či máma ráda do divadla? Darujte jí šmrncovní kukátko jako z filmu! Tátovi můžete darovat kvalitní dalekohled. Kdo by rád netrávil čas v přírodě, aby mohl pozorovat ptactvo nebo srnky? Pro dědečka či babičku u nás vyberte pořádnou lupu. Komu by se chtělo krčit nad těmi malinkými písmenky v novinách? Dobře poslouží i při asistenci lepení modelů lodí nebo letadel. A co pouzdro na brýle nebo speciální čisticí hadřík? Divili byste se, jakou dokáže udělat radost.

 

Darujte něco, co má styl a vydrží celý život

Zajímavou možností, jak někomu na Vánoce udělat opravdovou radost, je darovat mu obroučky z berlínské dílny Mykita. V naší prodejně se pyšníme až 100 modely, což je nejvíc v rámci města Brna. A proč sáhnout zrovna po této značce? Nejen kvůli jejímu stylovému designu a vysoce kvalitnímu provedení, ale upřímně také proto, že pro ni máme slabost. Mrkněte se na Mykitu detailněji a přijďte pak s vaším vyvoleným vybrat ty pravé.

 

Poukázka na Vánoce dává možnost svobodného výběru

Pokud se nemůžete rozhodnout, co svým drahým nadělit pod stromeček, zvolte jako dárek poukázku. Je to skvělá možnost, jak dát někomu najevo, že vám záleží na jeho zdraví. Zároveň si může sám vybrat, jestli potřebuje vyšetření, nové brýle nebo doplňovké příslušenství. Jak poukázky fungují, se dočtete tady.  

 

Přijďte k nám na punč!

Od 1. prosince až do Vánoc na vás na našich pobočkách čeká čerstvě uvařený punč, který vás svou lahodnou vůní bude lákat z vymrzlých ulic. Těšíme se na vás!