Vážení zákazníci, v sobotu 2.10.2020 bude naše prodejna na Běhounské UZAVŘENA.

Ochutnejte Fashion Days

Špičková móda zahrnuje luxusní kabelky, luxusní hodinky a samozřejmě také luxusní oblečení. Co je ale třešničkou na dortu, dokonale vyladěného outfitu? Jsou to brýle! Ať už sluneční nebo dioptrické. Podívejte se s námi do světa luxusu – tohle je jedinečná příležitost.

Brýle velkých značek jsou vám na dosah díky Fashion days. Co bude sladkým lákadlem?

1) Sleva 20 % na sluneční brýle nebo obruby a kompletní novinky pro rok 2018, které jindy neuvidíte.

2) Možnost nechat se nalíčit vizážistkou a kosmetikou Mary Kay vždy odpoledne od 14 hodin.

3) A třešničkou na dortu bude občerstvení, které vás osvěží, ochladí a nebo rozpálí.

 

Už se těšíte? My moc! Nezapomeňte ale, že se jedná o časově omezenou akci. Otevřete svůj diář a tučně si zapiště páteční data nebo se rovnou přidejte k naší události na facebooku.

Připravili jsme pro vás 3 páteční eventy – který z nich ochutnáte vy?

 

Fresh friday 13. 4.

Nudné brýle nikdy! Objevte fresh novinky na Fashion days. Ty nejčerstvější trendy můžete okusit na vlastní kůži v 13. 4. na Fresh friday.

Pro lovce čerstvých kousků, který nikdy nešlápne vedle – prostě ví.

Osvěžující dávku originality na vašem nose vykouzlí značky Mykita nebo Neubau na adrese Běhounská. Svěží vítr přivane na pobočku v Bílém domě třeba značku Eschenbach. Ladné obroučky se vám budou nosit s lehkostí. A aby jste měli na vybírání čistou hlavu, můžete se občerstvit ovocným freshem.

Cool friday 4. 5.

Nechte se odzbrojit designovými značkami, které vám přináší Fashion days. Na Cool Friday 4. 5. bude tolik úžasných kousků, až vám naskočí husí kůže.

Brýle pro vás, kdo módní trendy nevyhledáte, protože aktuální styl i klasika si vás najde sama – máte to prostě na háku.

Značky Silouhette a Etnia na vás budou čekat na Běhounské. Swissflex vyzkoušíte na pobočce Bílý dům. Zjistěte,  který z těchto kousků vám dodá uhrančivý pohled?

Z dokonale opracovaných materiálů vás bude mrazit. Přijďte se dotknout preciznosti brýlových obrouček. Kromě dokonalé zpracovaných brýlí, vám nabídneme i ledově vychlazený drink.

Spicy friday 18. 5.

Dopřejte si ostrý zrak díky odvážným kouskům, které objevíte na Fashion days. Pálí vás myšlenka na nové obroučky? Přijďte si vybrat ze žhavé nabídky na Spicy friday 18. 5.!

Pro odvážné, kteří se nebojí ukázat svoje ostřejší já a kašlat na dav.

Na adrese Běhounská najdete horké novinky od Blackfinn. Nike a Carerra se předvedou v Bílém domě. Který pikantní kousek si vybojuje místo na vašem nose?

Naše designová nabídka vám pronikne až do morku kostí a výběr bude náročný – možná se u toho zapotíte, zvlášť jestli si troufnete na naši čokoládu s chilli.

Těšíme se na vás!