My máme stále otevřeno :-) a těšíme se na vás. Jen čtvrtky budou na Běhounské otevřeny pouze do 18 hodin do odvolání. Děkujeme za pochopení.

Jak správně vybrat kontaktní čočky?

Tápete v tom, jaké kontaktní čočky jsou pro vás nejlepší? Přečtěte si, jak postupovat při jejich výběru.

V dnešní době je na trhu nepřeberné množství kontaktních čoček a těžko se tak člověk zorientuje v tom, které jsou nejlepší. Odborníci na nás chrlí slova, jako je propustnost pro kyslík, komfort, pružnost, obsah vody, průměr čoček, zakřivení čoček a spoustu dalších parametrů. Kdo se v tom má vyznat?

Jede kočí, má sto očí

Neexistuje nejlepší čočka pro každého. Klienti mají různé požadavky, nároky na vidění, na pohodlí a také jiné finanční možnosti. Je to jako s auty. Kdyby existoval jeden ideální model, všichni by jezdili právě v něm. V obou případech je vhodné si najít odborníka, kterému můžete důvěřovat, že vám kvalifikovaně a nezaujatě poradí.

A ty pravé pro vás?

Pokud se tedy pro kontaktní čočky rozhodnete u nás, coby odborníků, je důležité podstoupit vstupní vyšetření, při kterém Vám důkladně přeměříme dioptrie, zkontrolujeme vaše oči a zjistíme, v jaké jsou kondici. Dále prověříme kvalitu slzného filmu, přední segment oka a další parametry, které jsou pro aplikaci důležité. Naučíme Vás čočky do očí nasazovat, vyjímat je, manipulovat s nimi a pečovat o ně. Výběr nejlepší kontaktní čočky pro vás pak závisí na vašich požadavcích a představách.

Dětské kontaktní čočky

V dnešní době můžeme nabídnout kontaktní čočky každému bez rozdílu oční vady. Jsou vhodné i pro děti jako doplněk k brýlím při různých aktivitách. Děti pak nemají omezené zorné pole a brýle si nezničí.

Poraďte se o tom s námi.

 

Prohlídky zdarma

Nositelé kontaktních čoček by měli chodit na pravidelné kontroly jednou za půl roku. Pokud si je kupujete u nás v prodejně, pak tyto kontroly máte zdarma. Získáte tak jistotu, že je vše pořádku.

Červenec se v Optice Richter nese jako měsíc zvýhodněných nabídek na kontaktní čočky, podívejte se, co pro vás nabízíme