My máme stále otevřeno :-) a těšíme se na vás. Jen čtvrtky budou na Běhounské otevřeny pouze do 18 hodin do odvolání. Děkujeme za pochopení.

Chcete mít brýle zase jako nové?

Říká se, že květen je nejkrásnější měsíc v roce. Všechno kvete, člověk si užívá procházky po venku a neubrání se spokojenému úsměvu, když všechen ten rašící život pozoruje. Po zimě toto období vnímáme všichni jako balzám na duši a naše unavené oči.

        Tato akce už bohužel skončila. Jsou tu ale zbrusu nové, které vás možná zaujmou ještě víc. 

Problém však nastává, pokud tu krásu nejste schopni vidět pořádně. Můžete si mnout oči jak chcete a stejně to nepomáhá? Na kontrole se zrakem jste byli nedávno...

Přijďte za námi, podíváme se tomu na kloub. Respektive podíváme se na obruby, zkontrolujeme všechny šroubky, ultrazvukem důkladně vyčistíme vaše sklíčka a pokud bude potřeba, vyměníme i sedla. Jestliže byste měli s brýlemi ještě jiný problém, nebojíme se ani pájení.

Tuto jarní údržbu děláme každoročně zdarma. Uvidíte, že pak lépe uvidíte. 

Teď máme navíc o 20 % levnější doplňky

Brýle jsou nejdůležitějším prostředkem pro to, abyste lépe viděli. Abyste však dobře viděli stále, můžete je ještě vylepšovat různými doplňky. Ty vám momentálně nabízíme se slevou 20 %.

Utěrky na brýle od 36 Kč

Nejlepší a nejrychlejší pomocník při špatné viditelnosti. Speciální utěrky z mikrovlákýnek zabraňují samovolnému vytváření prachu.  

Čističe od 39 Kč

Nejúčinnější a hlavně nejšetrnější jsou však speciální čističe. Ty jsou vyrobeny tak, aby vyčistily jakkoliv upravená brýlová skla.

hadříky se slevou 20 %

 

Stylová pouzdra na brýle od 50 Kč

Pouzdra už dávno neslouží jen jako pomůcka proti rozsednutí vlastních brýlí, jsou teď stylovým doplňkem. Výběr je veliký a cena v tomto případě nanejvýš příznivá.

pouzdra se slevou 20 %

 

Sportovní gumy na brýle od 65 Kč

Praktická guma, kterou si připevníte na brýle, dodá vašemu volnému času mnohem svobodnější nádech. Nebudete se tak muset bát, že vám brýle spadnou a budete se moct plně soustředit jen na sport.

sportovní gumky se slevou 20 %

 

Brzdičky na brýle od 35 Kč

Optická pomůcka, která zaručí, že vám nebo vašemu dítěti brýle vyloženě sednou. Za ušima je skoro neucítí a vy tak zabráníte tomu, aby koukalo mimo brýle.

brzdičky se slevou 20 %