My máme stále otevřeno :-) a těšíme se na vás. Jen čtvrtky budou na Běhounské otevřeny pouze do 18 hodin do odvolání. Děkujeme za pochopení.

1+1 = vyšetření zraku zdarma

Máte pocit, že poslední dobou mhouříte oči i v situacích, kdy nejste naštvaní? Mračíte se, protože potřebujete něco zaostřit? Zapomeňte na mrkev a skočte si raději na vyšetření do Optiky Richter. Pokud byste vyšetření odkládali, zrak se vám bude zhoršovat mnohem rychleji.

        Tato akce už bohužel skončila. Jsou tu ale zbrusu nové, které vás možná zaujmou ještě víc. 

Vezměte s sebou dědu, dceru, strejdu, sestřenku!


1+1 = Vyšetření zraku pro člena rodiny zdarma
Jsme si vědomi toho, že žádná vyšetření asi nikdo nemá tak úplně rád. Vyšetření našimi optometristy je sice spíše potěšením, abychom vám ho ale ještě více zpříjemnili, vytvořili jsme kartičku, která zařídí vyšetření pro někoho z vaší rodiny zdarma – vezměte si s sebou na vyšetření parťáka. Kartičková akce platí do konce září.

Jak to funguje?


Existují tři možnosti:

  1. Kartičku obdržíte ihned po vyšetření v pobočce Optiky Richter. 
  2. Kartičku může obdržet vaše dítko buď v Optice Richter, nebo v ordinaci svého očního lékaře v Bílém domě či Dětské nemocnici. (V tomto případě je výhodou bezplatná diagnostika jak pro vás, tak pro pro něj.) 
  3. Kartičku si můžete vytisknout přímo z vašeho domova a vzít si ji s sebou na vyšetření k nám. 

Pro zvýšení komfortu platí navíc možnost objednat se na vyšetření online.
Vyzkoušet to můžete třeba hned :
Chci jít na vyšetření do Bílého domu
Chci jít na vyšetření na Běhounskou

Sleva 10 % na brýle pro dospěláky

Je léto a naše oči jsou v tomto období namáhány ještě více než obvykle. Přecházení z šera do prudkého slunečního záření náš zrak ochromuje a je pravděpodobné, že se náš zrak zhoršuje i kvůli těmto šokovým situacím.
Pokud vaše vyšetření dopadne tak, že budete potřebovat nové brýle, máme pro vás na ně slevu 10 %.
Sleva se nijak neváže na kartičku. Potřebujete-li tedy například jen změnit image a pořídit nové obroučky, sleva je vaše stejně tak.

Sleva 10 % na brýle pro děti

Naši malí si ještě užívají prázdnin, ale brzy začne nový školní rok. Na tabuli musí vidět, takže není třeba čekat až do září – běžte s nimi na vyšetření s předstihem.
Máme pro ně připraveny nejnovější kolekce brýlí od značek, kterým nesejde jen na designu, ale i na dětském pohodlí.

Spiderman, Auta a další super designy pro kluky:

Disney princezny, Hello Kitty a spousta růžových i nerůžových brýlí pro dolky:

 

Jak bude vyšetření v Optice Richter probíhat?

Věřte, že se ani na vteřinu nebudete cítit nepohodlně. Vyšetření je prováděno jak pomocí nejmodernější technologie, tak za přítomnosti sympatických optometristů – lidí, kteří si svou práci užívají a už se na vás těší. Diagnostika navíc nebude trvat standardní hodinu, ale jen 45 minut. Výhodou je, že vám oči změříme s přesností 0,12 dioptrie.
Chcete vidět video a podrobnosti o vyšetření?