Vážení zákazníci, v sobotu 1. a 8. května bude naše pobočka na Běhounské ulici UZAVŘENA. Přejeme Vám příjemné nejen tyto sváteční dny.

Aktuality10 důvodů, proč si vybrat sluneční brýle v optice
10 důvodů, proč si vybrat sluneční brýle v optice
Vadí vám ostré jarní sluníčko? Bolí vás hlava a cítíte se unavení? Možná za to mohou levné sluneční brýle bez kvalitního UV filtru. Laciné kousky za pár set korun mají horší zobrazovací vlastnosti, které váš zrak namáhají. A pokud nejsou vybavené 100% UV filtrem, nechrání vaše oči a zvyšují riziko vzniku očních nemocí. Zkuste se letos dívat na svět skrze opravdu kvalitní sluneční brýle a pocítíte úlevu.

28.02.2021


Kontaktní čočky versus sportovní brýle – co si vybrat na sport?
Kontaktní čočky versus sportovní brýle – co si vybrat na sport?
Pravidelně sportujete, ale bez dioptrií už se neobejdete? Své každodenní brýle, které zřejmě nebyly úplně levné, v tomto případě odložte. Namísto toho sáhněte po kontaktních čočkách či speciálních sportovních brýlích – ať už dioptrických nebo klasických s dioptrickou vsadkou. Nevíte, co zvolit? V novém článku pro vás shrneme plusy a minusy každé varianty.

01.02.2021


Vše se točí kolem dětských očí
Vše se točí kolem dětských očí
Děti a brýle – už dávno nejde o žádné tabu. Nabídka krásných dětských brýlí je čím dál větší. Máte pocit, že by vaše dítě mohlo mít problém se zrakem? Nebo už předpis na brýle máte? V následujícím článku najdete pár tipů i ukázku kolekcí dětských brýlí, které nabízíme.

27.06.2020


Theo eyewear
Theo eyewear
Theo je ta nejsvéhlavější značka designových brýlí, jakou známe. Jejich cílem je vytvářet barevné linie brýlí, které svému nositeli přinesou radost do každého dne a podtrhnou jeho individualitu.

11.06.2020


Další články