My máme stále otevřeno :-) a těšíme se na vás. Jen ve čtvrtek 29.10. bude naše pobočka na Běhounské otevřena pouze do 18. hodin. Děkujeme za pochopení.

Aktuality


Měření zraku zdarma
Měření zraku zdarma
V týdnu od 2. do 6. 11. vám na pobočce v Bílém domě nabízíme možnost nechat si zdarma změřit zrak pomocí špičkového přístroje DNEye Scanner od firmy Rodenstock.

27.10.2020


Vše se točí kolem dětských očí
Vše se točí kolem dětských očí
Děti a brýle – už dávno nejde o žádné tabu. Nabídka krásných dětských brýlí je čím dál větší. Máte pocit, že by vaše dítě mohlo mít problém se zrakem? Nebo už předpis na brýle máte? V následujícím článku najdete pár tipů i ukázku kolekcí dětských brýlí, které nabízíme.

27.06.2020


Theo eyewear
Theo eyewear
Theo je ta nejsvéhlavější značka designových brýlí, jakou známe. Jejich cílem je vytvářet barevné linie brýlí, které svému nositeli přinesou radost do každého dne a podtrhnou jeho individualitu.

11.06.2020


Čas na sluneční brýle
Čas na sluneční brýle
Teplo a slunce jsou konečně tady. Při užívání si jara a léta ale nezapomínejte na ochranu svého zraku slunečními brýlemi. My vám je v květnu nabídneme s 20% slevou! A jak vybrat ty správné? Stavte se za námi do optiky a společně vybereme ty nejlepší. Aby vám celá problematika slunečních brýlí byla jasnější, připravili jsme pro vás menšího průvodce.

29.04.2020


Seznamte se s Lindberg
Seznamte se s Lindberg
Poznejte s námi dánskou značku Lindberg. Designové brýle z titanu a dalších luxusních materiálů, které si můžete přizpůsobit podle svého vkusu.

26.04.2020


Další články